Завдяки цьому державні виконавці, які займаються виконанням рішень судів про стягнення аліментів, мають можливість застосовувати проти боржників нові інструменти примусового впливу.
Читати ще Неплатника аліментів з Кіцманщини змусять виконувати суспільні роботи
Зокрема, йдеться про обмеження злісних неплатників у праві полювання, виїзду за межі України, керування транспортними засобами та користування вогнепальною зброєю, повідомив начальник Сокирянського відділу ДВС Ярослав Сандуляк. І, як показує практика, ці новації є в дійсності дієвими.
Однак є “особлива” категорія недобросовісних батьків, які працюють неофіційно й мають стабільний фінансовий дохід.
Незважаючи на високе матеріальне становище, вони відмовляються добровільно сплачувати аліменти, вчиняючи при цьому економічне насилля над дитиною й обмежуючи її в праві повноцінного та всебічного розвитку.
Вам буде цікаво З квітня борги по аліментах будуть стягувати із зарплати, - Петренко
Як у такому випадку боротися з боржниками?
Усе досить просто: слід застосовувати методи психологічного впливу.
Саме з цією метою створено реєстр боржників і відкритий список злісних неплатників, у яких міститься інформація про всіх осіб, які мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад три місяці.
Відтак, у Сокирянському відділі ДВС встановили «Дошку ганьби» неплатників аліментів, де кожен може ознайомитися з прізвищами батьків, які вчиняють економічне насилля над дитиною, обмежуючи її в праві повноцінного та всебічного розвитку, повідомляє Північно-Бессарабський портал
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами