Цей вибір впливає на особистісний розвиток, формує оточення та професійні цілі. Тож потрібно до цього поставитись відповідально.
На що потрібно звертати увагу? По-перше, потрібно відкинути вузькі спеціальності, обрати широку, більш фундаментальну спеціальність. Вузька спеціальність – це хороший варіант, якщо Ви точно знаєте, ким саме плануєте працювати. Якщо ж у Вас немає таких далекоглядних планів, краще на бакалавраті обрати ту спеціальність, яка стане надійним фундаментом для подальшої вузької спеціалізації на старших курсах. По-друге, важливо знайти хороший університет. Пересвідчитись, що в університеті не продають оцінки та не купують їх. Найголовніше перевірити прохідний та середній бали попереднього року. Низький прохідний бал може стати проблемою. Потрібно намагатись вступити туди, де вищий прохідний бал.
У 2019 році вступники до вищих навчальних закладів зможуть реєструвати електронні кабінети з 1 липня. Прийом заяв та документів розпочнеться з 10 липня.
Жодних змін немає у кількості заяв, які можна подати для вступу на бакалавра. На бюджет це максимум 7 заяв на 4 спеціальності. На контракт кількість заяв не обмежується.
26 липня виші мають оприлюднити рейтингові списки, до 31 липня вступники повинні виконати вимоги до зарахування – принести оригінали документів.
Переважна більшість українських університетів покращує показники за усіма напрямами своєї діяльності. Вони все активніше впроваджують інноваційні підходи в навчальний процес і наукову роботу, налагоджують співпрацю з зарубіжними партнерами.
Чернівецький національний університет ім.Юрія Федьковича входить в ТОП-10 кращих класичних університетів України. Найбільш популярними факультетами, які обирають абітурієнти, є юридичний, історичний та економічний.
Так, на кафедрі політології та державного управління ведеться значна навчально-методична робота, яка забезпечує викладання теоретичних та прикладних курсів із загальної теорії політики, історії політичної думки та порівняльної політології.
Кафедра постійно працює над оновленням своїх навчальних планів і програм. Тут постійно проводять дискусії, аналізують конкретні ситуації та відвідують різні конференції. Студенти гідно представляють кафедру, факультет і університет у конкурсах наукових робіт. У викладачів гарний підхід до студентів, завжди допоможуть. Для студентів створені найсприятливіші умови для навчання.
Студенти-політологи і державні службовці активно працюють у органах студентського самоврядування, беруть участь у суспільному житті факультету, університету, міста, області та України.
Колектив кафедри одним із перших в університеті розробив та запровадив у навчальний процес наскрізні практики з політології, які орієнтують студентів на активне засвоєння практичних навичок і вмінь, досягнення тих компетенцій, які потрібні в їх майбутній професійній діяльності.
Станом на 2018 рік середній бал ЗНО на контракт по спеціальності «Політологія» становив 189, це є високий показник порівняно з іншими університетами. Це означає, що ви будете кращим серед кращих та намагатиметесь застосовувати свої знання на практиці.
Автор: Інна Ольвінська.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter