Увага! Відключення від водопостачання!
Працівниками КП «Чернівціводоканал» 03.01.2018р. ліквідовано витік холодної води по вул Луковецькій,30 але водопостачання буде відновлено після того, як підрядна організація, яка проводить роботи по прокладанню каналізаційних мереж і пошкодила трубопровід (замовник Департамент містобудівного комплексу) відновить траншею.
Згідно графіка, погодженого з виконавцем робіт, роботи повинні бути завершені до 18:00 год. 04.01.2018р. Після цього КП «Чернівціводоканал» відновить водопостачання на будинки по вулицям: Шипинській, пров. Шипинський, Луковецькій та прилеглих.
03.01.2018р. з 18:00 год. до 20:00 год. буде організовано підвіз води автоцистерною.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами