Учасників блокади торгівлі з окупантами підтримують мешканці Чернівців.
Так, чернівчани, представники різних сфер діяльності, активно публікують світлини із дописом "Я підтримую блокаду торгівлі з окупантами. А ти?" На фото вказують також свої: посаду, ім'я та прізвище.
Фото: Алла Мустеца, Facebook.
Фото: Олена Раца, Facebook.
Фото: Марія Євгенівна, Facebook.
Фото: Борис Ляшук, Facebook.
Фото: Наталія Бочарова, Facebook.
Нагадаємо, 26-го січня добровольці оголосили про початок блокади ОРДЛО.
Про це повідомляв колишній в. о. керівника штабу батальйону "Айдар" Валентин Лихоліт, передавав ЛІГА.net.
Зокрема, він пообіцяв не пропускати метал, вугілля, деревину і промислові партії алкоголю і сигарет. "Ми не будемо обмежувати мирних жителів, які проносять собі їжу — хліб, воду, гречку", — додав Лихоліт.
Так, станом на 9-те лютого, блокада вже здійснювалася по двом напрямам. "В Луганській області заблокований рух у напрямку Луганськ-Лисичанськ в районі станції Світланово, а також у напрямку Гірське-Золоте. Одноколійна залізна дорога в районі Гірське-Золоте заблокована зупиненим залізнодорожним складом локомотива з 54 вагонами. За 500 метрів від місця блокування колії пошкоджені невідомими особами. Таким чином, проїзд по даній лінії фізично неможливий. В Донецькій області заблокована залізнодорожна гілка Горлівка-Бахмут. Між станціями Горлівка та Бахмут розміщені дві залізодорожні станції Курдюмівка та Майорск", — повідомляють в офіційній Fb-спільноті Штабу блокади торгівлі з окупантами.
10-го лютого активісти перекрили сполучення вантажних перевезень гілкою Костянтинівка-Ясинувата.
Учасників блокади торгівлі з окупантами у відео-зверненні підтримали ЗСУ, а також активісти з Лондона. Наразі ініціативу ветеранів АТО підтримують мешканці багатьох міст України.
Читайте також: Гройсман: сьогодні розглянуть питання запровадження надзвичайного стану в енергетиці.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами