Спека потриває на півдні, сході України та у більшості центральних областей, окрім Вінниччини, стовпчики термометрів досягнуть +30+35 градусів.

У північних областях після рекордних +35 градусів температура повітря впродовж 15, 16, 17 та 18 серпня знизиться до +20+26 градусів.

Послаблення спеки на півдні та в східній частині прийде вихідними, там очікується 17-18 серпня 24-29 градусів тепла.

Чи повернеться спека цього літа, розповіла Наталя Діденко

Дощі та грози до кінця тижня ймовірні на заході України, у суботу та неділю локальні опади пройдуть у східних областях. 

На решті території України, на півночі, у центральних областях та у південній частині, пануватиме суха сонячна повітряна маса. Особливо сприятливими будуть 17 та 18 серпня для відпочивальників на півдні, у традиційно курортних зонах, адже очікується сонячна суха погода без сильної спеки із температурою повітря +26+29 градусів.

Наступний тиждень обіцяє бути в України переважно сухим.

Окремі дощі та грози пройдуть у східних областях та південному сході, проте значна частина території належатиме малохмарній сонячній погоді.

Температура повітря підвищиться, але сильної спеки не передбачається. Протягом дня стовпчики термометрів коливатимуться в межах +25+30 градусів. У середині тижня лише на півдні та у центральних областях буде спекотніше,+29+34 градуси.

"Чим менше лишається літа, тим більше будемо цінувати кожен його день, не зважаючи ані на політичну, ані на синоптичну ситуацію. Якими б вони не були. Бо серпень обіцяє і завжди приходить, він буде з нами, не зараз, так через рік" - додала Наталя Діденко наостанок. 

Нагадаємо, Літо вже пройшло, каже народний синоптик Леонід Горбань.

Читати ще: Наприкінці літа в Україні очікуються заморозки.