На думку організаторів, він допоможе зміцнити ідеї демократії та поширити серед широкого загалу найкращі європейські практики медіації. Загалом до проекту “Медіація: навчання та трансформація суспільства” залучені понад 10 команд з різних країн світу - Грузії, Іспанії, Нідерландів, Латвії, Німеччини, Азербайджану та України. Учасники з країн, де планують створити профільні Федерації (Україна, Грузія та Азербайджан) перейматимуть успішний досвід партнерів, вивчатимуть, як правильно поширювати знання про медіацію у суспільстві. Наразі у Нідерландах відбулася перша зустріч виконавців, на якій узгодили положення партнерських угод, план виконання завдань, а також програму навчальних візитів студентів, які спеціалізуються у питаннях медіації, до країн-учасниць програми.
Окрім чернівецького вишу, партнерами проекту від України є Університет "КРОК" та Харківський національний університет ім. В. Каразіна.
Довідково: медіатор — посередник, незалежна, третя особа, що здійснює допомогу сторонам у вирішенні конфлікту в процесі медіації.
Нагадаємо, студенти з Чернівців перемогли у Міжнародному конкурсі дизайнерів.
Читати ще: Факультет фізичної культури ЧНУ - другий за рівнем наукових публікацій.
Джерело: u-ua.org