Зокрема, посадовець розповів про знайомство з районами Чернівецької області та вислови свої враження про кожен з них, пише МА АСС.
«Що стосовно громад. Я відвідав всі райони області і кожен відрізняється. Вижницька громада - гірська. Там гуцули, вони дружні, компанійські, відкриті. Шукаємо шляхи допомоги саме гірським громадам, тому що це трудолюбиві люди зі своїми традиціями. І дуже в них гарні краєвиди, які містять певний потенціал, який потрібно розвивати», - зазначив Руслан Осипенко.
Про Дністровщину очільник ОВА відгукнувся так:
«Громади Дністровського району, між ними є конкуренція. Вони не настільки об'єднані. Хизуються між собою, хто кращий, хто потужніший, хто авторитетніший. І тому я кажу, що потрібно їх об'єднати. Наша зустріч була в одній з громад, у Сокирянах. Це потужна громада, у них є чому повчитися. Але є і слабкі громади, про які забувають. Тому я поставив мету наступний раз зустрітися в такій громаді. Потрібно, щоб вони були дружні і допомагали один одному. Тому що вони сперечаються за податки, за субвенції».
Чернівецький район начальник військової адміністрації назвав колоритним та багатонаціональним:
«У Чернівецькому районі громад дуже багато, їх 33. Вони колоритні саме своєю етнічністю. Я окремо збирав румуномовні громади. У них теж дуже багато питань. Є ті, у кого рідні проживають в Румунії і тут виникають питання по логістиці. Можливо іншим регіонам навіть варто брати приклад з Буковини щодо вміння уживатися».
Отримуйте новини в Telegram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
