Як повідомляє Сторожинець інфо, легковик рухався в напрямку Сторожинця. З невідомих наразі причин водій допустив виїзд з проїжджої частини через смугу зустрічного руху. ВАЗ зіткнувся з вантажівкою, що була припаркована на протилежному узбіччі.
![ДТП в Панці. ВАЗ зіткнувся з вантажівкою. ДТП в Панці. ВАЗ зіткнувся з вантажівкою.](http://media.acc.cv.ua/news/article/2017/12/15/3573/1-41.g.jpg)
![ДТП в Панці. ВАЗ зіткнувся з вантажівкою. ДТП в Панці. ВАЗ зіткнувся з вантажівкою.](http://media.acc.cv.ua/news/article/2017/12/15/3573/2-35.g.jpg)
В результаті ДТП обидва транспортних засоби отримали значні ушкодження. Водій ВАЗ був доставлений до Сторожинецької ЦРЛ, наразі його стан невідомий. На місці події працювали правоохоронці, з’ясовуючи обставини ДТП.
![ДТП в Панці. ВАЗ зіткнувся з вантажівкою. ДТП в Панці. ВАЗ зіткнувся з вантажівкою.](http://media.acc.cv.ua/news/article/2017/12/15/3573/4-17.g.jpg)
![ДТП в Панці. ВАЗ зіткнувся з вантажівкою. ДТП в Панці. ВАЗ зіткнувся з вантажівкою.](http://media.acc.cv.ua/news/article/2017/12/15/3573/6-15.g.jpg)