Як йдеться у тексті до петиції, яку написала Сторожук Наталя Анатоліївна, "дуже вже наболіло, жителів району Верхньої Калічанки, питання про жахливий стан доріг по вулицям, а саме: вул.Ізяславська, вул.Кобзарська (яка продовжується від асфальтованого участку дороги), вул.Паркова, вул.Гречаного Валерія, вул.Ракетна, вул.Старокостянтинівська, вул.Ясинуватська, вул.Смотрицька, вул.Тиха...., так можна перераховувати всі вулиці, які знаходяться в районі Верхньої Калічанки, які мають дуже жахливий стан і вже багато років!!! До цих доріг ніхто, окрім жителів району, не мав діла (мається наувазі- служб по ремонту міжбудинкових вуличних доріг у м.Чернівці)!!! Адже цей район також відноситься до міста!!!
До кінця збору підписів залишилось:
Станом на сьогодні петицію підписали 28 чернівчан
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами