Фотовиставка відкрилась у Чернівецькому обласному краєзнавчому музею, пише Медіа агентство АСС. Метою такого заходу є привернення уваги чиновників та міжнародних партнерів до долі українських військовополонених та зниклих безвісти, пошук можливостей задля повернення захисників та захисниць додому.
«Мій чоловік у червні 2022 року забезпечував коридор для виходу 3 тисяч цивільних і виводу техніки з Лисичанська. Вони стримали ворога, але самі загинули та потрапили в полон. Мій чоловік був поранений і зараз в полоні. Він там уже 28 місяців. Мені прикро, адже, на жаль, об’єднуються лише родини, які знають цю біду. Хочеться, аби ми всі були монолітом, навіть ті, кого ця трагедія оминула. Подвиги наших Героїв назавжди закарбуються на сторінках нашої держави», - каже Катерина Назарій, дружина військовополоненого.
Отримуйте новини в Telegram
На захід завітала родина Барбін. Чоловік Андрій провів 11 місяців у полоні у Свердловську, Луганської області. Він служив у 10 окремій Гірсько-штурмовій бригаді "Едельвейс", потрапив у полон на Донецькому напрямку. Повернувся додому 31 травня.
«Ми маємо пам’ятати про хлопців, дякую усім, хто стояв за мене на мітингах. Дружина мені показала всі відео, як ви тут боролись, поки я був у полоні. Це так приємно, не передати словами. Відчувати, що за тебе борються, хвилюються. Водночас, це і реабілітація психологічна, адже відчуття таке, що ти важливий і тебе не забули», - розповідає Андрій Барбін, колишній військовополонений.
Виставку організували Дмитро Бобров (старший солдат, розвідник-снайпер 107 бригади ТРО) разом з дружиною Олександрою.
«Моя дружина у грудні почала виходити на акції, а потім і я долучився як фотограф, коли став ветераном. З часом у нас назбиралась велика кількість світлин. Це і наштовхнуло на ідею про фотовиставку. Аби якнайбільше людей дізнались про акції на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Це важливо, адже понад 1500 бійців, які захищали Маріуполь, досі у полоні. Родини потребують підтримки. Виставка благодійна і зібрані кошти підуть на допомогу побратимам», - каже Дмитро Бобров (позивний Хаттаб).
Окрім підтримки для родин, важливо залучити ще й громадськість до активної участі та допомоги.
А всіх охочих запрошують 29 вересня відвідати ходу підтримки, яка пройде від Чернівецького краєзнавчого музею до Центральної площі.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами