Вісім комунальних закладів охорони здоров’я Чернівців уклали договори із Національною службою охорони здоров’я України щодо надання медичної допомоги пацієнтам із COVID-19 у квітні – червні на загальну суму 25,724 мільйона гривень. Ще один заклад – Центр первинної медично-санітарної допомоги «Роша» очікують підтвердження про укладений договір. Про це повідомили в управлінні забезпечення медичного обслуговування Чернівецької міської ради.
Угоди з НСЗУ на надання стаціонарної допомоги пацієнтам із COVID-19 уклали міська лікарня №1 (14,664 млн. грн.), міська лікарня №3 ( 8,034 млн. грн.), міська лікарня №4 ( 326 тис. грн.).
Договори з НСЗУ на наданнямедичної допомоги мобільними медичними бригадами, створеними для реагування на COVID-19, уклали поліклініка №1 (4 бригади, 611 тис. грн.), поліклініка №2 (5 бригад, 764 тис. грн.), поліклініка №3 (3 бригади, 560 тис. грн.), поліклініка №5 (2 бригади, 306 тис. грн.), а також ЦПМСД «Садгора» (3 бригади, 459 тис. грн.).
Усі медпрацівники, задіяні у наданні медичної допомоги пацієнтам із COVID-19, відповідно до договорів з НСЗУ, отримуватимуть додаткові доплати у розмірі 300% заробітної плати (посадового окладу (з підвищеннями) з урахуванням обов’язкових доплат, надбавок ) відповідно до законодавства. Окрім того, медики, які працюють з хворими на COVID-19, як матеріальне стимулювання отримують грошові винагороди від громади міста із міського бюджету.
«Міські лікарні та поліклініки, які задіяні у лікуванні хворих на COVID-19, отримали стабільне фінансування з НСЗУ, що дозволить не лише платити гідну зарплату медикам, а й забезпечити своєчасне тестування людей із підозрою та належний рівень надання медичної допомоги», – зазначив міський голова Олексій Каспрук.
Нагадуємо, у Чернівецькій області всього зафіксовано 3 083 випадки інфікування коронавірусом.
Наші новини є у Facebook
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами