Особисте спілкування між роботодавцями і безробітним - дієвіше при пошуку роботи, сподіваються там.
Її банк – закрився, відтоді керівниця одного з відділів Альона шукає собі нову роботу. Вакансії, що пропонують – дівчині не підходять.
Альона, безробітна: Я шукаю з травня. Ті посади, які пропонуються в банківській сфері – кассир чи менеджер, мене не задовільняють.
Олег Анатолійович каже: став безробітним через свою інвалідність. А відтак – підшукати щось новее, вже рік не вдається.
Олег Анатолійович, безробітний: Я за спеціальністю – енергетик, можу електриком працювати, але оскільки я обмежений за здоров’ям – не можу на стрем’янку залізти, це небезпечно для здоров’я.
У центрі зайнятості усі надії покладають на ярмарок вакансій – особисте спілкування між працедавцями і тими, хто шукає роботу.
Людмила Березовська, директор міського центру зайнятості: Ми можемо пропонувати людині вакансію 3-4 рази, але поки вона не спілкується із роботодавцем, вона не згодиться і не піде на цю роботу.
Тут розмістились представники найрізноманітніших підприємств, на табличках вказують вільні вакансії та зарплатню. Майбутні працівники можуть особисто довідатись про умови роботи. Керівниця трикотажної фірми каже: їхні працівники, залежно від бажання, можуть заробляти від 2 до 6 тисяч гривень. Знайти педантів у роботі , каже пані Тетяна - непросто.
Тетяна Козлова, керівник трикотажної фірми «Арніка»: Есть большая категории я людей, которые не осознають этого, что надо работать скурпулезно, правильно и отвечать требованиям.
Працевлаштувати студентів свого інституту прийшла пані Наталія. Вона впевнена: із роботою, для тих, хто хоче працювати, проблем, немає. Досвіду студенти набираються, проходячи практику і стажування.
Наталія Канут, завідувач практики інституту: Є внас харчові технології – це «Кліпсидра», бухгалтери «OTP банк», є довгострокові угоди із Трембітою.
У центрі зайнятості традиційно твердять про черги по вакансії студентів ВИШІів із гуманітарним профілем. Для таких, мовляв, нині складно щось підшукати. Натомість, браку робітників – не поменшало.
Людмила Березовська, директор міського центру зайнятості: Необхідність у спеціалістах технічного напрямку. Якщо ви подивитесь по підприємствах, то треба інженерів, інженерів-електриків, Інженери-енергетики. От Чернівціводоканал має потребу в токарях. Тобто, нам необхідні висококваліфіковані робітники, а в нас є висококваліфіковані спеціалісти-гуманітарії.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами