У Департаменті освіти і науки Чернівецької ОДА зазначають, що потреба в маскувальних сітках актуалізується після кожного серйозного обстрілу українських позицій з боку окупантів. Так само нових маскувальних сіток потребують і нові позиції ЗСУ, які виникають внаслідок «повзучого наступу» і звільнення нових сотень метрів української землі на Донбасі.
Щоб допомоги воїнам боронити Україну в освітніх закладах Буковини оголошена благодійна акція «Захисти воїна!», метою якої є виготовлення маскувальних сіток.
Матеріали, що використовуються для плетення маскувальної сітки:
• залишки камуфльованих тканин після пошиття форми (обрізки);
• одяг б/в.
Вимоги до матеріалу, який буде вплітатися:
• легка тканина, яка не плавиться (бавовна, льон);
• колір тканини має бути природнім, схожим на польові та лісові ландшафти: відтінки тьмяної зелені, брудно-жовтий, рудуватий, сіро-коричневий, блідо-зелений, болотний тощо;
• ширина стрічки – 3-4 см, довжина – не менше 15 см.
Основа для плетення:
• сітка для риболовлі з капрону, товщина нитки - від 0,8 мм до 2 мм і величиною ярунки (клітинки) від 20 мм до 70 мм (оптимальні варіанти: товщина - 0,8-0,9 мм х величина клітинки – 50-60мм; розмір сітки: 6м х 2,5м, 6м х 5м, 3м х 4м, 6м х 10м).
За більш детальною інформацією звертатися до місцевих волонтерів чи координаторів акції – Галина Абрам'юк та Валерій Самусь.
Нагадаємо, матеріалом для плетіння елементарний: це будь-який непотрібний одяг, але він має бути з натуральної тканини.
Читати ще: Силою Росію не переможеш: прогнози військових про закінчення війни.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
http://aaa-rehab.com
Jamesmum