З гумором про науку – так зробили науковці у Швейцарії і досвідом поділились з українцями, пише Медіа агентство АСС.
Виставку відкрила «Мала академія наук України» спільно з чернівецьким Музеєм науки. Розробники експозиції – фахівці з Цюриха.
Ідея розповісти про наукові пошуки у вигляді коміксу дуже сподобалась школярам. Адже саме через інтерактив наукою займатись цікавіше.
«Загалом наша виставка, яку ми отримали, вона незвичайна, а у форматі коміксу, це актуально. Діти це люблять. Під час створення коміксу, науковці використали власний досвід з 3 експедицій, коли вони досліджували гравітаційне поле землі», - каже Василь Ісарук, керівник Музею науки у Чернівцях.
Унікальність виставки - в особливій подачі. Експонати - це цікавий, захопливий і водночас кумедний формат розповіді.
Отримуйте новини в Telegram
Тут розказують про внутрішню будову планет, особливості супутників, чорні діри і гравітаційні хвилі, пошук екзопланет, газові та крижані планети-гіганти.
«Ми відвідали виставку «Сонячна система» з учнями 1-2 класів для всебічного розвитку та пізнавальної активності. Дітки дізнались про будову сонячної системи, планет, як все утворилось. У цей час, коли війна триває і є освітні втрати, це важливо проводити такі заходи – діти краще пізнають світ та легше долають освітні труднощі», - розповіла Ірина Ткачук, заступниця директора навчально-виховної роботи ліцею №11 «Престиж».
А ще відвідувачі вирушають в уявну подорож до центру Юпітера, здійснюють посадку на Марсі та за марсіанською шкалою землетрусів пробують отримати нові знання про червону планету.
«Ми пішли на екскурсію, аби навчитись нового. А тут різні речі, які можна розбирати, про космос розказують. От приміром, якщо Юпітер розрізати навпіл – то там можна вмістити всі планети», - ділиться враженнями Єва Болгова, учениця 2-А класу.
«Ми прийшли з учнями сюди, так довкола цікаво, все можна брати у руки, роздивлятись, я вже на піаніно зіграла. А ще тут планети є, інтересно розповідають про них, наприклад, Марс, Юпітер, Сонце», – каже Саша Мінько, учениця 2 класу.
«Діти думають як діти і сприймають все набагато краще через мультики та іншу доступну інформацію. У книзі схожа тема подається серйозно, для старших, а от для менших – саме формат мультиків і коміксів заходить з легкістю», - вважає Алєся Липованчук, мама учениці.
Для юних відвідувачів виставки організатори підготували цікаві інтерактивні заняття. А старшим пропонують приміряти на себе професію космічного гіда і розробити власний авторський тур по супутниках для космічних туристів.
Виставка діятиме до 9 грудня.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами