Проєкт «Створення Центру підтримки розвитку підприємництва у Чернівецькій області», що реалізується Чернівецькою обласною громадською організацією «Буковинська агенція ініціатив та розвитку» (БАІР) у партнерстві з Департаментом регіонального розвитку Чернівецької обласної державної (військової) адміністрації у межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення» (EPSR), що фінансується Урядом Швеції в особі Шведського агентства з міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) та виконується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні на базі Агенції регіонального розвитку Чернівецької області, спрямований на посилення інфраструктури для підтримки місцевого підприємництва.
Ця ініціатива покликана допомогти підприємцям регіону долати виклики, з якими вони стикаються, і розвиватися у сталий спосіб.
Отримуйте новини в Telegram
Чернівецька область має значний підприємницький потенціал, але підприємці стикаються з низкою труднощів, серед яких — обмежений доступ до підтримки, нестача ресурсів і вплив економічних потрясінь останніх років. Проєкт передбачає створення ресурсів, навчальних програм та підтримуючих мереж, які сприятимуть розвитку підприємств у регіоні та забезпечать стійкість до нових викликів.
Крім того, проєкт сприяє налагодженню співпраці між підприємцями та місцевими органами влади через проведення публічних заходів, допомагаючи їм краще розуміти потреби один одного та спільно працювати над розвитком бізнес-середовища. Впровадження цієї ініціативи є важливим кроком для стимулювання економічного зростання Чернівецької області та підтримки її підприємницької спільноти в непростих умовах.
Іншими завданнями проєкту є формування програм фінансової грамотності, щоб сформувати у підприємців навички фінансового менеджменту, налагодження партнерських відносини з фінансовими установами та впровадження ініціативи для покращення доступу МСП до фінансування та інвестиційних можливостей. Інновації та інтеграція технологій.
Важливими компонентами проєкту є організація тренінгів, семінарів та програми наставництва для заохочення інновацій та застосування сучасних технологій у бізнесі. Програма тренінгів охоплює ключові аспекти підприємницької діяльності, серед яких управління бізнесом, фінансовий менеджмент, маркетинг, правові аспекти підприємництва тощо.
Думки, висновки чи рекомендації, викладені в цій статті, належать авторам/-кам та упорядникам/-цям і не обов’язково відображають погляди уряду Швеції, SIDA, ПРООН або інших агенцій ООН.
Матеріал є об’єктом авторського права. Оскільки ПРООН вітає поширення своїх знань, цю публікацію можна відтворювати, повністю або частково, в некомерційних цілях і за умови наведення повного посилання на неї. Карти, графічні зображення тощо слугують ілюстраціями та не обов’язково відображають позицію ПРООН, SIDA, уряду Швеції щодо правового статусу жодної країни (території) чи делімітації кордонів.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами