Вона тривала декілька хвилин, після чого оголосили відбій. Водночас в офіційному телеграм-каналі Повітряних сил ЗС України про загрозу не повідомляли.
Моніторингові канали та місцеві ОВА інших областей, зокрема Львівської, інформували про зліт винищувача МіГ-31К, який є носієм гіперзвукових ракет «кинджал».
Згодом Максим Козицький, голова Львівської ОВА, заявив, що небезпеки немає, а оповіщення пролунало помилково.
«Повітряну тривогу оголосили через збій системи оповіщення на всеукраїнському рівні», - написав Максим Козицький.
Як розповів у коментарі МА АСС начальник Управління цивільного захисту населення ОВА Олексій Гайдай, тривогу на Буковині увімкнули згідно з командою, яка надійшла зі столиці:
«Ми отримали команду з Києва, увімкнули тривогу. Про збій нам нічого не відомо, все відбувалося так, як повинно бути», - зазначив Олексій Гайдай.
Медіа агентство АСС є в Instagram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами