Як зазначили Медіа агентству АСС у пресслужбі ЧТУ, всі автобуси комунального підприємства є низькопідлоговими та адаптовані для людей з інвалідністю, пенсіонерів, батьків з дитячими візочками тощо:
«Автобуси на 100% адаптовані для людей з інвалідністю, тобто є низькопідлоговими. Також у транспортних засобах працює спеціальна кнопка, яка повідомляє водія про те, що пасажир буде виходити та потрібно опустити пандус. Крім того, у салоні відведені спеціальні зони для сидіння, призначені для маломобільних пасажирів, що створюють додаткову безпеку».
Медіа агентство АСС є в Instagram
Тролейбуси в Чернівцях виявилися не такими інклюзивними. З 76 одиниць, які є в парку КП «ЧТУ», лише 37 є низькопідлоговими.
«Наші водії володіють навичками безпечного перевезення людей з інвалідністю, надання допомоги при посадці та висадці з транспорту, а також безбар’єрної комунікації з пасажирами», - зазначили в пресслужбі.
Додамо, нещодавно в ефірі на Радіо 10 був військовослужбовець Сергій Головач, який внаслідок бойових дій втратив одну ногу, а за іншу досі борються лікарі. Він розповів про доступність транспорту в Чернівцях на власному досвіді:
«Побачив доступний тролейбус. Ми з дружиною наважилися, дочекалися, і поїхали в центр міста на тролейбусі. Я був приємно вражений, що водій вийшов, опустив пандус, спитав, же нам виходити. У центрі зупинився і так само допоміг. Респект».
Авторка публікації: Вікторія Мельник
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами