![Ставчанському ліцеї встановили меморіальні дошки загиблим захисникам Валерію Ротарю і В‘ячеславу Пелехатому Ставчанському ліцеї встановили меморіальні дошки загиблим захисникам Валерію Ротарю і В‘ячеславу Пелехатому](http://media.acc.cv.ua/news/article/2016/12/29/14027/xotin1.g.jpg)
На початку урочистостей присутні хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих у зоні проведення антитерористичної операції, зокрема і земляків: Максима Доника, В‘ячеслава Пелехатого, Сергія Побережника, Олександра Гарбуза, Олександра Коваля, Валерія Ротаря, Олександра Боднарюка, Юрія Кушніра.
Читати ще 29 січня — у Чернівцях смолоскипна хода "Пам'яті Героїв Крут"
В урочистому відкритті меморіальних дошок узяли участь не тільки педагоги та вихованці ліцею, а й рідні та побратими загиблих, представники влади району, небайдужі жителі Хотинщини.
![Ставчанському ліцеї встановили меморіальні дошки загиблим захисникам Валерію Ротарю і В‘ячеславу Пелехатому Ставчанському ліцеї встановили меморіальні дошки загиблим захисникам Валерію Ротарю і В‘ячеславу Пелехатому](http://files.hotvisti.webnode.com.ua/200018444-cfb74d0b1f/DSC_0643%20(%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C).jpg)
Усі промовці були одностайними у тому, що справжні герої не вмирають, доки їх пам‘ятають, і наш обов‘язок – не допустити цього.