Більшість топ-посадовців Чернівців цього літа відпочинок не планують. Кажуть, попереду багато роботи.
Хтось зізнався, що навіть не думав про відпустку, адже все літо працюватиме. Водночас не всі повністю відмовляються від літнього перепочинку. Дехто розповів, що хоче провести кілька днів із родиною в Карпатах, а єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност зазначив, що планує ненадовго поїхати до рідного села, щоб побути з мамою та набратися сил.
Своїми планами на літо поділилися начальник Чернівецької ОВА Руслан Осипенко, його заступники Віталій Бондар, Оксана Симак та Ігор Грибовський, міський голова Чернівців Роман Клічук, Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Чернівецькій області Ірина Ісопенко, керівник апарату Чернівецької ОВА Володимир Матюшенко, а також єпископ Чернівецький та Буковинський Феогност.
Медіа агентство АСС є в Instagram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
