Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на повідомлення ГО.
«Сьогодні ІТ та креативні індустрії залишаються важливою складовою економічної стабільності в Україні, бо на українських розробників є хороший запит у світі. Українських розробників люблять за кордоном, адже вони готові працювати», — розповів Андрій Тужиков, голова «Лабораторії культурних досліджень».
Зараз технології віртуальної та доповненої реальності використовують у медицині, науці, освіті та мистецтві. Зокрема ці технології дозволяють робити високоточні хірургічні втручання, можуть зробити процес навчання більш інтерактивним. Також VR/AR застосовують у маркетингу, зокрема щоб продемонструвати товар на людині та у площині через камеру смартфона.
Під час навчання з досвідченими менторами, учасники зможуть освоїти низку програм, завдяки чому стануть конкурентними працівниками на ринку праці. Найуспішніші учасники навчання зможуть отримати стипендію на створення власного проєкту в сфері доповненої або віртуальної реальності.
Навчання повністю безкоштовне, аби долучитися потрібен лише смартфон та ноутбук або комп'ютер. Аби пройти відбір на навчання, необхідно зареєструватися до 2 травня за посиланням.
ГО «Лабораторія культурних досліджень» планує розвивати експертизу доповненої та віртуальної реальності в Чернівцях та у регіоні, тому і далі буде впроваджувати інновації у своїх проєктах. Зокрема організація вже реалізувала проєкти зі створення «віртуальної прогулянки всередині картини» в художньому музеї в Чернівцях, також провела резиденцію діджитал-митців, які створили віртуальні експонати для художнього та краєзнавчого музеїв, створила додаток, в якому вірші Міхая Емінеску перебувають у доповненій реальності, а також відновила в доповненій реальності втрачений пам’ятник Сидору Воробкевичу.
Проєкт відбувається за підтримки Європейського фонду за демократію (The European Endowment for Democracy).
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами