На черговій сесії Чернівецької міськради розглянуть можливість обмеження повноважень Виконавчого комітету на певний термін.
Зазначена мета такої пропозиції від депутатів - забезпечення прозорості, підзвітності та посилення контролю за використанням коштів бюджету Чернівецької міської територіальної громади. Так пропонують встановити, що до завершення дії воєнного стану, виконавчий комітет Чернівецької міської ради має право здійснювати перерозподіл бюджетних призначень винятково за таких умов:
- лише в межах однієї бюджетної програми;
- лише в межах одного коду економічної класифікації видатків (КЕКВ);
- без зміни загального обсягу фінансування відповідної бюджетної програми;
- у розмірі, що не перевищує 0,25% від затверджених річних призначень за відповідним КЕКВ.
Отримуйте новини в Telegram
- Установити, що будь-який перерозподіл видатків бюджету Чернівецької міської територіальної громади, який виноситься на розгляд виконавчого комітету Чернівецької міської ради, здійснюється винятково після попереднього погодження постійною комісією Чернівецької міської ради з питань бюджету та фінансів.
- Заборонити виконавчому комітету здійснювати без рішення Чернівецької міської ради будь-який перерозподіл видатків бюджету:
- між головними розпорядниками бюджетних коштів;
- між бюджетними програмами;
- між різними кодами економічної класифікації видатків (КЕКВ);
- між загальним та спеціальним фондами бюджету;
- щодо захищених статей видатків;
- щодо цільових програм, затверджених рішеннями міської ради;
- щодо капітальних видатків та об’єктів будівництва тощо.
Сергій Добржанський у коментарі МА АСС зазначив, що відповідний проєкт - суто ініціатива окремих депутатів. Особисто секретар Виконавчого комітету із документом вже ознайомився.
На запитання журналістів щодо можливих наслідків ухвалення відповідного рішення Сергій Добржанський зауважив про можливість витрачення оперативності, швидкості прийняття деяких рішень, що є особливо актуальним на кінець року, адже тоді можуть бути і проблеми і з виконанням окремих позицій, однак зараз цей період вже минув.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
