Втім, це не означає, що вже завтра у будинках чернівчан стане тепло, пише Медіа агентство АСС.
«Ми подамо тепло у оселі, коли середньодобова температура не перевищуватиме 8 градусів тепла. А рішення виконкому стосується бюджетної сфери і тих установ, котрі подали заяву на отримання тепла. Першим таким був перинатальний центр. Вони подали заявку. Також у садочках та школах, лікарнях, де є індивідуальне та автономне опалення», - повідомив Василь Зазуляк, заступник міського голови Чернівців.
Отримуйте новини в Telegram
За словами чиновника, 70% мереж у місті зношені та потребують заміни. Аби у міжсезонний період краще виконувати плановані та аварійні роботи, слід краще і більше акумулювати фінансів. Проте зараз борг населення складає 40 млн гривень. Щоправда, це на 8 млн гривень менше, порівняно з минулорічним показником – працюють з виконавчої службою та подають більше судових позовів.
«Подача тепла відбуватиметься за заявками. Головне для нас, аби була вода, електрика та газ. Важливе питання – це готовність житлового фонду. А він готовий на 75%. ОСББ на 40%. Тоді як заклади бюджетної сфери на всі 100%. ОСББ не провели гідравлічних випробувань. Тому спершу запускатимемо там, де є акти готовності. А далі аварії та витоки у будинках лягатимуть на відповідальність управлінських компаній», - зазначив Олександр Корчунов, директор МКП «Чернівцітеплокомуненерго».
У випадку форс-мажорів залучатимуть когенераційні установки, модульні котельні. А з резервного фонду будуть виділяти кошти на пальне. Цієї зими є найбільші три виклики для міста – функціонування очисних споруд, наявність тепла і подача води.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами