За попередньою інформацією слідчих поліції, 68-річний буковинець, керуючи автомобілем «Daewoo Sens», наїхав на 16-річну пішохідку. Унаслідок аварії неповнолітня отримала травми та була госпіталізована до лікарні, пише Медіа агентство АСС з посиланням на відділ комунікації поліції.

Для з’ясування обставин на місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції №2 (м. Хотин) ДРВП. Попередньо правоохоронці з’ясували, 36-річний житель селища Кельменці, керуючи автомобілем «Scania», допустив наїзд на 31-річного жителя м. Чернівці.
У результаті наїзду транспортного засобу чоловік отримав тілесні ушкодження. Медики госпіталізували потерпілого до лікарні для надання необхідної допомоги.
Працюючи на місці події, правоохоронці попередньо встановили, що 23-річний житель с. Зарожани, керуючи автомобілем «ВАЗ-2106», зіткнувся з транспортним засобом «Меrсеdеs-Bеnz Vіtо», яким керував 53-річний житель с. Владична Дністровського району. У результаті дорожньо-транспортної пригоди водій автомобіля «ВАЗ» отримав травми, медики госпіталізували потерпілого до лікарні.
Медіа агентство АСС є в Instagram
Відомості про вказані факти ДТП слідчі поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Тривають досудові розслідування.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
