На офіційному сайті Чернівецької міськради опублікували проєкт рішення «Про результати розгляду проміжного звіту тимчасової контрольної комісії щодо перевірки дотримання вимог законодавства при бронюванні військовозобов’язаних працівників комунальних підприємств». Авторка проєкту рішення, депутатка від фракції «Народний контроль» Яна Брус.
У документі, який мають розглянути на черговій сесії, йдеться про ймовірні встановлені комісією факти можливого необґрунтованого бронювання працівників, які не забезпечують безпосереднє функціонування критичної інфраструктури громади, а також факти умисного ненадання інформації та створення перешкод у роботі комісії.
Наші новини є у Facebook
Так депутатам пропонують, за проміжними результатами роботи контрольної комісії, констатувати наявність ознак:
- Вибіркового та необґрунтованого підходу до формування списків на бронювання.
- Бронювання працівників адміністративного та допоміжного характеру за відсутності бронювання виробничого персоналу, який забезпечує життєдіяльність громади.
- Ненадання або свідомого затягування надання інформації на законні вимоги тимчасової контрольної комісії.
Також йдеться про ймовірність визнання дій посадових осіб комунальних підприємств та бюджетних установ, які відмовляються надавати інформацію, такими, що перешкоджають здійсненню депутатських повноважень та підривають авторитет Чернівецької міської ради.
Чернівецького міського голову Романа Клічука хочуть зобов'язати невідкладно забезпечити:
- Повне і безумовне надання комісії всіх запитуваних документів.
- Персональну відповідальність керівників підприємств за виконання рішення.
- Недопущення будь-якого адміністративного тиску або блокування роботи комісії.
Керівникам комунальних підприємств та бюджетних установ можуть доручити у триденний строк з дня набрання чинності рішенням надати:
- Повні списки осіб, поданих на бронювання.
- Обґрунтування необхідності бронювання кожної посади.
- Інформацію про кадрові зміни після отримання статусу бронювання тощо.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
