Військовослужбовців, які загинули захищаючи Україну посмертно нагородили орденами «За мужність» III ступеня, пише МА АСС з посиланням на фейсбук-сторінку Сокирянської міської ради.
Державні нагороди посмертно присвоїли Владиславу Чабану та Радмілу Шерману.
Наші новини є у Facebook
Буковинець Владислав Чабан загинув 28 травня 2024 року у запеклих боях на Харківщині. На захист рідної землі від ворога воїн став ще з початку антитерористичної операції. Після повномасштабного вторгнення Росії на територію України Владислав Чабан продовжив службу у лавах Збройних Сил України.
Сержант Радміл Шерман до ЗСУ приєднався у серпні 2023 року. На фронті був водієм-хіміком. Загинув Герой на Харківському напрямку, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок. Останній спочинок Радміл Шерман знайшов на кладовищі села Василівка.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами