Місцеві жителі попросили старостат допомогти зробити дорогу, а поки вирішується питання завозу щебня, вирішили самотужки вкласти колії будівельним боєм, щоб зробити більш тверду основу, пише Сторожинець інфо.
![Жителі Нових Бросківців самостійно лагодили дорогу від центру села Жителі Нових Бросківців самостійно лагодили дорогу від центру села](http://media.acc.cv.ua/news/article/2018/04/03/281/3-2.g.jpg)
Хтось дав трактор, хтось дав матеріали, ще один житель дав гроші на паливо, біля десяти чоловік долучилися до роботи – і в результаті спільним зусиллями розбита дорогою, яка була майже непроїзною, вже можна користуватися та не боятися, що автомобіль загрузне у глині.
![Жителі Нових Бросківців самостійно лагодили дорогу від центру села Жителі Нових Бросківців самостійно лагодили дорогу від центру села](http://media.acc.cv.ua/news/article/2018/04/03/281/4-2.g.jpg)
В Сторожинецькій мерії повідомили, що щебінь на дорогу планують завезти днями.
![Жителі Нових Бросківців самостійно лагодили дорогу від центру села Жителі Нових Бросківців самостійно лагодили дорогу від центру села](http://media.acc.cv.ua/news/article/2018/04/03/281/5-2.g.jpg)