Йдеться про простір навпроти торгового центру, неподалік перехрестя проспекту та вулиці Небесної Сотні.
Ще нещодавно тут усе губилось між тимчасовими спорудами, фастфудами та яскравими вивісками. Локація була схожа на лабіринт, однак завдяки роботі Департаменту архітектури та урбаністики тут у жовтні прибрали все зайве та зауважили, що місце буде вільним від торгових точок.
Дивіться нас на YouTube
Однак днями з'явилася інформація про відкриття нового кіоску з приготування шаурми на цій локації, тут же встановили і рекламний банер.
Журналісти звернулися за роз'ясненнями щодо ситуації до пресслужби Чернівецької міськради, де нам повідомили, що банер був встановлений підприємцем самовільно, його демонтують. А щодо кіоску зі швидкоїжею - він буде розміщуватися всередині будівлі, що розташована поруч.



Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
