Негода лютує.
Впродовж 17-18 березня рятувальники здійснили 24 виїзди для надання допомоги населенню, залучили 11 одиниць техніки та 30 чоловік особового складу. З допомогою спеціальної техніки підвищеної прохідності у Хотинському, Глибоцькому, Новоселицькому, Кіцманському, Вижницькому районах та місті Чернівці вивільнили із снігових заметів та відбуксирували 69 одиниць техніки, з яких 1 рейсовий автобус, 56 вантажних автомобілів та 12 легкових автомобілів.
Зараз час рятувальники продовжують роботи з надання допомоги населенню у подоланні наслідків негоди в області. Про це повідомляє керівник прес-служби УДСНС області Серргій Бабчук.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами