Інакше – може засохнути фарба у друкуючій головці. А тоді доведеться промивати пристрій спеціальною рідиною. Проте навіть цей метод не врятує, якщо залишити принтер без діла на декілька місяців.
Ні? Тоді не дивуйтеся, якщо щось пішло не так. У інструкції з експлуатації є багато індивідуальних рекомендацій, зокрема, якого температурного режиму варто дотримуватися. Так, при надто високих температурах може пересихати чорнило. А ще не варто розміщувати принтер там, де на нього можуть потрапляти прямі сонячні промені.
А ще – читайте уважно решту рекомендацій.
Читайте ще: Де знайти принтер, якому не потрібні картриджі?
Точніше - не тої щільності. Повертаємось до інструкції: ви уважно подивились, на які параметри паперу розрахований ваш принтер? Якщо друкувати на надто товстому, то можна пошкодити механізм захоплення паперу. А від тонкого паперу сумнівної якості залишається багато пилу, що може засмітити механізми принтера.
Оскільки у цифровому світі все оновлюється і доволі швидко, то радимо не ігнорувати оновлення ПЗ. Звісно, це фізично не пошкодить пристрій, проте може знизити його ефективність.
Друк з надто низьким рівнем чорнил – теж крок до пошкодження. Чому? Тому що в друкуючу головку може потрапити повітря, а це вже призведе до поламки. Якщо принтер сигналізує про те, що треба поповнити запаси чорнил – не ігноруйте їх!
Якщо ми вже заговорили про чорнила, то варто згадати і про їх якість. Краще робити ставку на чорнила того ж виробника, що й принтер. Компанії розробляють унікальні формули, щоб не засмічувалися друкуючі елементи.
Купувати чорнила сумнівної якості, але дешевші, не варто, адже це може призвести до незапланованих витрат на ремонт принтера. І не факт, що ви зекономите в цьому випадку.
Більше про принтери та про чорнила до них знають фахівці «Прінт сервіс».
Звертайтеся: Провулок Чкалова, 6 Б. Або телефонуйте: 0996684222 чи 0985566779.
Інформація розміщена на правах реклами
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами