Маск спрогнозував, що продемонстрований прототип у майбутньому може коштувати менше ніж 20 000 доларів. Згодом, під час сесії запитань і відповідей, Маск пояснив, що Tesla дуже добре вміє створювати штучний інтелект і виконавчі механізми, необхідні для робототехніки, на основі досвіду виробництва приводних агрегатів для електромобілів. Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на 24 канал.
Також Маск додав, що досвід компанії допоможе їй запустити у виробництво повноцінних роботів і почати процес їх тестування на своїх заводах.
Глава Tesla раніше наголошував і вкотре підтвердив, що Optimus орієнтований на масовий ринок і це зчитується з його дизайну та функцій.
На сцені продемонстрували Optimus у «голому» стані, Tesla називає його Bumble C. Робот зміг пройти вперед і зробити танцювальний рух. Після цього компанія показала кілька відеороликів, де робот виконує інші завдання, наприклад, збирає коробки.
Потім команда Tesla представила ще один прототип, що демонструє «дуже близьку до виробничої» версію Optimus з повністю зібраним, але не повністю функціональним корпусом – він стояв на підставці і махав аудиторії, показуючи діапазон рухів зап'ястя і кисті. Маск наголосив, що цей пристрій вже містить приводи, акумуляторну батарею і все інше, але «не зовсім готовий до самостійного пересування».
Він містить акумуляторну батарею ємністю 2,3 кВт-год, працює на базі SoC Tesla і має зв'язок Wi-Fi і LTE. Демонстрації були зосереджені на розгляді суглобів робота, таких як кисті, зап'ястя і коліна, і показали, як система обробляє дані для кожного суглоба, а потім шукає спільні зони в кожній конструкції, щоб знайти метод, який використовує лише шість різних приводів.
Людиноподібні руки – це «біологічно натхненний дизайн», який, за словами інженерів, зробить їх більш придатними для підняття предметів різних форм і розмірів, утримання сумки з 20 предметів і «точного захоплення» дрібних деталей.
Програмне забезпечення автопілота Tesla було перенесено з автомобілів на бота і переобладнано для роботи в новому корпусі і середовищі. Tesla знімала рухи людей, які виконують реальні завдання, наприклад, піднімають коробку, а потім, використовуючи зворотну кінематику, і повторювала ці рухи за допомогою Optimus.
- приготування їжі,
- садівництво,
- допомога вдома (виконання рутинних завдань),
- покупки та інше.
Маск зазначив, що виробництво може початися вже в наступному році.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами