І тут постає питання про його прання. До того, як приступити до процесу радимо вивчити етикетку. Зазвичай виробники чітко вказують чи можна прати, при якій температурі і чи можна потім прасувати. Якщо ж зазначено, що виріб варто віддати у хімчистку – то тут краще не експериментувати і не відхилятися від порад.
Якщо ж пуховик можна прати (і він вміщується у барабані вашої пральної машини), зверніть увагу на наступні пункти:
- перед пранням защепіть ґудзики, застібки, зніміть хутряні елементи та перевірте кишені. Після цього виверніть пуховик навиворіт.
- Найбільш забруднені місця (зазвичай це рукава, комір, кишені) можна заздалегідь запрати звичайним господарським милом.
- Ніколи не замочуйте пуховий одяг!
Читати ще: Чернівчанин порадив, як платити за комуналку вдвічі менше.
- Замість звичного порошку віддайте перевагу рідким засобам. А для очищення виробів з натуральним наповнювачем варто навіть придбати спеціальну рідину, що захищає пух від пошкоджень.
- Обирайте делікатний режим прання з температурою до 30 градусів. А ще встановіть і мінімальну швидкість віджиму.
- Натомість, щоб не залишилося розводів – встановіть додатковий цикл полоскання. Можна і не один.
- Щоб наповнювач не «збився» експерти радять покласти у барабан 2-3 спеціальних м'ячика для прання (можна їх замінити звичайними тенісними).
- Випраний пуховик розмістіть на вішачок та залишіть сохнути на свіжому повітрі. В жодному разі не робіть цього біля вогню або приладів опалення!
- Періодично струшуйте одяг і рівномірно розподіляйте наповнювач вручну, щоб він не «збився».
Легкого Вам прання!
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами