День активно святкується від 2014 року. Його мета навчити суспільство і людей радіти успіхам і досягненням інших, захоплюватися їхніми вчинками. Свято дуже популярне в Ізраїлі. Про це пише агентство новин АСС з посиланням на ТСН.
Ще 50 років тому тату вважалося знаком бунтарів і соціальних вигнанців.
Перше татуювання належить мумії 5300-річної давності Еці, яка є найстарішою з усіх коли-небудь виявлених мумій. Стародавні племена використовували татуювання для позначення багатьох важливих життєвих подій, таких як перетворення хлопчика в чоловіка, шлюб, покарання, віра або любов. Один із цікавих рецептів чорнила складався з так званого чорного диму (отриманого з дерева або масла), змішаного з грудним молоком жінки.
Сьогодні татуювання використовують з косметичною метою — для нанесення макіяжу на обличчя — так званий перманентний макіяж. Перманентному макіяжу можуть піддаватися губи, брови або очі (повіки), шрами. Такий макіяж розрахований на термін від 1 року до 5 років.
Новини ІА АСС є у Viber
17 липня святкують Всесвітній день Емоджі, присвячений надпопулярним в сучасному суспільстві піктограмам, ідеограмам і смайликам, які використовують в системі електронного спілкування (смс, форуми, чати і т.д.).
Ці значки, які символізують настрій людини, його емоції, а також зображують різноманітні предмети, в сукупності здатні зобразити навіть окремі життєві ситуації утворюють графічну мову, яка отримала назву «емодзі» або «емоджі».
Святкують цей день від 2014 року. Вважається, що творцем емоджі є Сігетака (Шігетака) Куріта — співробітник однієї з комунікаційних японських компаній. Він розробив систему емоджі для пейджерів на початку 1990-х років, а звідти вона вже перекочувала на мобільні телефони і в комп'ютери.
День ангела (іменини) сьогодні святкують: Олександра, Олексій, Анастасія, Андрій, Богдан, Георгій, Дмитро, Іван, Марія, Марк, Марфа, Михайло, Микола, Ольга, Сава, Тетяна, Федір.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами