Трансляція церемонії відбудеться о 3-й ночі 26 квітня за київським часом.
Через пандемію COVID-19 93-тю за рахунком церемонію вручення нагород Академії кінематографічних мистецтв і наук перенесли з 28 лютого на 25 квітня. Подія відбудеться одразу в двох місцях офлайн. Про це пише ІА АСС з посиланням на ТСН.
Читайте наші новини в Instagram
Усіх запрошених протестують на COVID-19. Так, одне залишилося незмінним за останні 20 років – театр Dolby, що в Лос-Анджелесі. Друга локація – центральний залізничний вокзал Лос-Анджелеса Union Station. Саме там зберуться номінанти та гості.
У США трансляція стартуватиме 25 квітня о 20-й годині за місцевим часом та о 3-й ночі 26 квітня за київським. Подивитися онлайн трансляцію можна буде на сайті ABC. Перед початком на глядачів чекає 1,5-годинне шоу, де виступатимуть номінанти у категорії «Найкраща оригінальна пісня». Номери заздалегідь записали на відео на даху нового Музею Кіноакадемії в Лос-Анджелесі та в Ісландії.
За статуетку претенденти на перемогу боротимуться у 23 номінаціях. Так, найбільше шансів на перемогу в драми «Манк», за нею йдуть «Батько», «Земля кочівників», «Юда і Чорний Месія» та корейська драма «Мінарі».
У вересні 2020-го Американська кіноакадемія оприлюднила лонглист премії. До списку потрапила українська стрічка Валентина Васяновича «Атлантида». Головні ролі у фільмі виконали непрофесійні актори. Події стрічки, знімання якої відбувалися у Маріуполі та Києві, розгортаються 2025 року, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Втім, фільм не потрапив до шортлиста «Оскара».
Компанія Gold Derby створила прогноз переможців премії «Оскар». Список змінюється в залежності від оцінок фанів та спостережень букмекерів. Станом на 20 квітня прогноз переможців такий:
Найкращий фільм: «Земля кочівників»
Найкращий режисер: Хлої Чжао («Земля кочівників»)
Найкраща жіноча роль: Кері Малліган, «Перспективна дівчина»
Найкраща чоловіча роль: Чедвік Боузман, «Ма Рейні: Мати блюзу»
Найкраща жіноча роль другого плану: Юн Йо-Чжон, «Мінарі»
Найкраща чоловіча роль другого плану: Деніел Калуя, «Юда і чорний месія»
Найкраща пісня: Speak Now, «Одна ніч в Маямі»
Найкращий анімаційний повнометражний фільм: «Душа».
Читайте також: Від вибуху – до евакуації: у Чернівцях актори показали квітень 1986-го (ФОТО)
Тож, хто стане власником омріяних статуеток «Оскара», стане відомо вже за 5 днів.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами