Як же не зіпсувати свою подорож? Просто врахуйте наступні нюанси!
1. Надто насичена програма. Хочете побачити все і одразу, але у вас мало часу? Скоріш за все ви падатимете з ніг, і жодні красоти не принесуть вам задоволення. Та й у голові усе перемішається. Краще зосередитись на декількох локаціях.
2. Сліпо довіряти вибір готелю тур працівнику. Людський фактор ніхто не відміняв! Не лінуйтеся читати відгуки про готель.
3. Нехтування місцевими традиціями / особливостями менталітету. Цей пункт може призвести і до конфліктів, і до штрафів, і навіть до ув’язнення. Вивчіть особливості поведінки в країні, до якої вирушаєте. Поважайте тамтешній уклад життя.
4. Нехтування медичним страхуванням. Це той випадок коли «береженого Бог береже». А якщо у країні, яку ви відвідуватимете шалені ціни на лікарські послуги, а ви захворіли чи травмувались?
5. Власна аптечка. Мовний бар’єр, відсутність рецепту та цінова політика можуть стати перепоною. Радимо підготувати мінімально необхідних запас лікарських препаратів в дорогу. Наприклад: ліки від болю, застуди, отруєнь тощо.
6. Інформація про багаж. За перевищення ваги вас можуть змусити суттєво доплатити у аеропорту. Тому поцікавтесь заздалегідь: скільки всього ви можете напакувати у свої валізи.
7. Зайві речі. Цей пункт в дечому пов'язаний з попереднім. Оцініть скептично увесь той гардероб, який ви плануєте спакувати: ви реально будете усе це носити? Чи ви хочете підкачати руки за допомогою важелезної валізи?
8. Зручний одяг в дорогу. Теплий одяг має бути не громіздким, а взуття – зручним. Та й сам ваш похідний гардероб має бути максимально комфортним.
9. Погода у пункті призначення. Загляніть у проноз погоди – вам буде легше зорієнтуватися у підборі одягу в дорогу.
10. Обмін валюти у аеропорту. У більшості аеропортів не надто вигідний курс, тому краще обмінювати гроші у самому місті. Або ж ще вдома. Якщо ж гроші терміново потрібні саме по прильоту – то експерти радять обмінювати в аеропорту лише невелику суму.
11. Задля економії селитися на окраїні міста. Цей варіант справді вигідний, якщо ви маєте власне або ж орендоване авто. Якщо ж користуватиметесь громадським транспортом – то можете більше витратити на проїзд, ніж зекономите на житлі.
12. Планувати поїздку в пік сезону. Натовп інших туристів може завадити вам повною мірою насолодитися відпочинком. А ще, у міжсезоння – можна зекономити.
13. Перевірка терміну дії паспорта. Так, так – гляньте, чи він не завершується.
14. Пакування документів у валізу. Квитки, страховка та паспорт мають бути у вас під рукою!
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами