Згідно з протокольним рішенням міської ради, у загальноосвітній школі №38 під час реконструкції планується облаштувати шкільну обсерваторію.
Її мають збудувати саме у Садгорі, адже там добре видно зоряне небо. Це допоможе чернівецьким школярам покращити свій рівень знань з астрономії. Українська астрономічна асоціація, яка об’єднує фахівців і трудові колективи, пов’язані з дослідженнями в галузі астрономії, має надати відповідне технічне забезпечення.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами