Чи можна вступати на різні спеціальності з різними комбінаціями НМТ

Так, незалежно від обраного вступником додаткового предмета хороші результати НМТ дадуть змогу подавати заяву для вступу на будь-яку спеціальність до вишу. Однак при цьому враховуватимуть коефіцієнти, установлені для предметів на різні спеціальності.

До слова, аби отримати позитивний результат за шкалою 100 – 200 балів з кожного предмета учаснику НМТ необхідно набрати не менше 10% від загальної кількості тестових балів.

Що відомо про вступну кампанію–2023

НМТ міститиме завдання з трьох предметів. Два обов'язкові – українська мова, математика – та один предмет на вибір – історія України, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, фізика, хімія.
Основна відбудеться у червні, додаткова – у червні – липні. Участь у додатковій сесії можуть взяти ті абітурієнти, які через поважні причини не могли складати тести під час основної. Тести випускники складатимуть у спеціально обладнаних комп'ютерних аудиторіях навчальних закладів – тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ). Їх створять як в Україні, так і в деяких країнах за кордоном.
Реєстрація на НМТ – 2023 відбудеться у квітні. Підтвердження участі у тесті та остаточний вибір місця проходження НМТ запланували на травень. Вступна кампанія у виші запланована на липень – серпень.
Отримуйте новини в Telegram