Європейська Комісія виділила четвертий транш обсягом 8,55 млн євро з програми бюджетної підтримки “Підтримка секторальної політики управління державним кордоном в Україні”, передає УНН з посиланням на прес-службу Представництва ЄС в Україні.
Вказано, що за допомогою цієї програми з підтримки секторальної політики Євросоюз робить свій внесок у модернізацію державної прикордонної служби і державної фіскальної служби України.
"Це відбувається через поліпшення законодавчої та нормативно-правової бази, введення кращих механізмів контролю і модернізацію інфраструктури перетину кордонів у відповідності до стандартів ЄС. Також програма підтримує зусилля українського уряду з досягнення ефективного балансу між безпечними кордонами і законним рухом людей і товарів у відповідності до стандартів і найкращих практик ЄС", - йдеться у повідомленні.
Заступник голови Представництва ЄС в Україні Томас Фреллесен зазначив, що кошти "надалі сприятимуть міжкордонній торгівлі, пришвидшать демаркацію кордону і введення електронної митної системи".
"Я впевнений, що фінансова підтримка ЄС зміцнить співпрацю між агенціями, залученими у комплексне управління кордонами; також результатом надання такої підтримки стане ефективніше управління у сфері прикордонного контролю і міграції для громадян інших країн – у відповідності до зобов'язань України у рамках Плану дій з візової лібералізації", - заявив він.
Зазначено, що програма підтримки секторальної політики, бюджет якої становить 60 млн євро, допомагає у впровадженні зобов'язань, взятих на себе українським урядом у рамках угоди про асоціацію між ЄС і Україною. Програма підтримує імплементацію діяльності, пов'язаної з комплексним управлінням кордонами і демаркацією; вона сприяє зміцненню обмінів інформацією з партнерськими службами країн-сусідів. Також програма підтримує введення заходів, що сприяють полегшенню торгівлі.
"Аспект належного управління повністю інтегровано у програму; це зроблено через його цілі, що полягають у зменшенні корупції і ефективному впровадженні стандартів етики і цілісності, а також введенні більш прозорих і ефективних процедур перетину кордонів і митного оформлення. Полегшення процедур, включаючи обслуговування за принципом єдиного вікна, надасть відчутні переваги громадянам і торговцям, а також поліпшить урядування у секторі управління кордонами. Особлива увага у рамках програми приділяється захисту засадничих прав уразливих груп населення (шукачів притулку, біженців, неповнолітніх осіб без супроводу дорослих, жертв торгівлі людьми), які перетинають кордон", - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами