У свою чергу, Кольченко повідомив, що поки не будував жодних планів і у перші дні після звільнення хоче трохи відпочити і адаптуватися.
"Доки Путін при владі - в Крим повертатись не збираюсь", - додав Кольченко.
“Ставлення було трохи особливе, усе було за правилами. І за тобою стежать, щоб ти відповідно не зробив нічого зайвого. До мене не застосовувалося жодного фізичного впливу, намагання психологічно вплинути були”, - сказав Сенцов.
Він не вірить, що Росія та її президент Володимир Путін хочуть миру.
"Що стосується того, чи хоче Росія миру, — скільки б вовк не виряджався в овечу шкуру, зуби у нього як і раніше на місці, не переживайте, — не вірте в це. Я не вірю. Те, що ми тут, не означає, що Росія готова відпустити Україну, віддати Крим, віддати Донбас, сказати: живіть, як хочете. Ні. Цього не буде. Не чекайте", - сказав Сенцов.
Читайте також: Повернення політв'язнів: реакція буковинців (ВІДЕО).
Також Сенцов заявив, що для нього залишається відкритим питання участі в українській політиці.
Режисер подякував усім, хто підтримував в'язнів РФ і боровся за них, а також додав, що якщо й використовував хтось таку боротьбу для свого піару, то його "це не торкнулося".
Як повідомлялося, 7 вересня відбулося взаємне звільнення громадян України і РФ. В Україну в рамках звільнення прибули 35 українців - 24 військовополонені моряки і 11 політв'язнів, серед яких і режисер Олег Сенцов та активіст Олександр Кольченко. Їх затримали представники російських спецслужб у Криму в травні 2014 року за обвинуваченням в нібито організації терактів на півострові. У серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за обвинуваченням у терористичній діяльності на території Криму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обидва свою вину не визнали.
Читайте ще: Кого Україна віддала Росії — ЗМІ.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами