В Україні звільнили 74 прокурорів, які незаконно отримали підроблені довідки про інвалідність.
Як передає РБК-Україна, про це повідомив генеральний прокурор України Руслан Кравченко, пише МА АСС.
Кравченко зазначив, що упродовж довгих років тема прокурорів із фейковими інвалідностями «була табуйованою», оскільки «хтось не хотів помічати проблему, а хтось вважав її дрібною».
За словами генпрокурора, після його призначення, усіх прокурорів зі статусом інвалідності направили на комплексну перевірку до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії.
За її результатами, 74 прокурорів звільнили з органів, ще 66 - звільнені з адміністративних посад. Також було відкрито 290 дисциплінарних проваджень, які нині перебувають на розгляді.
Медіа агентство АСС є в Instagram
Водночас, як зазначив Кравченко, кілька справ щодо співробітників, які незаконно отримали статус інвалідності, уже в суді.
За його словами, попри очікування в суспільстві жорстких і різких кроків, комісія розбирається з кожним випадком окремо, адже в органах прокуратури роками працюють люди з різними захворюваннями, які по праву дають їм можливість користуватися відповідним статусом.
«Щодо фейкових інвалідностей: я переконаний: одними звільненнями проблема не розв’яжеться. Був злочин, буде і вирок», - наголосив генпрокурор.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
