Чоловік з автоматичною гвинтівкою вбив чотирьох людей у престижному хмарочосі на Манхеттені, включно з поліцейським. Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на Українську правду.
За словами комісара поліції Нью-Йорка Джессіки Тіш, нападником був 27-річний Шейн Тамура, мешканець Лас-Вегаса. Стрілець увірвався зі штурмовою гвинтівкою M4 до 44-поверхового хмарочосу на Парк-авеню і одразу відкрив вогонь, убивши поліцейського і ще двох чоловіків.
Потім він піднявся на ліфті на поверх, де розташована компанія Ruden Building Management, і там застрелив жінку.
«Після того, як він застрелив офіцера, він потім застрелив жінку, яка сховалася за колоною, і пройшов через вестибюль, обстрілюючи його з пістолетів», – сказала Тіш.
Потім Тамура «пройшов коридором і вистрілив собі в груди», сказала Тіш.
Мер Нью-Йорка Ерік Адамс у відеозверненні повідомив, що в результаті стрілянини поранено багато людей.
За словами комісара поліції, Тамура за три дні проїхав всю країну і приїхав до Нью-Йорка зовсім незадовго до того, як влаштував стрілянину.
Отримуйте новини в Telegram
За інформацією, яку нью-йоркська поліція отримала від влади Лас-Вегаса, у Тамури були задокументовані психічні розлади.
«Його мотиви розслідуються, і ми працюємо над тим, щоб зрозуміти, чому він вибрав саме це місце», – сказала Тіш.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами