Найзнаменитіша покровителька носіїв цього імені, яку згадують на початку вересня, - Свята мучениця Наталія, що була дружиною Святого мученика Адріана. Саме вона була основною опорою для чоловіка в його боротьбі за право бути християнином, допомагала йому бути твердим у своїй вірі. Після мук в ім'я віри Адріан помер. Наталя ж померла у Візантії, на могилі свого чоловіка, в IV столітті.
Який характер у Наталі?
У носіїв цього імені, як і у мyчениці Наталії, за зовнішнім спокоєм ховається сильний темперамент. Нерідко вона перетворюється в замкнуту людину, яка воліє приховувати свої емоції. Найчастіше, яку б маску не носила Наталія, за нею все одно ховається якщо і не хворобливе, то достатньо значиме самолюбство і чутливість.
Наталя – розумна, кмітлива жінка. Вміє знайти вихід з будь-якої ситуації, часто дуже неординарними методами. Рішуча, весела, при цьому жіночна і лірична.
Похвала для Наталі є найзначнішим стимулом у житті.
Читайте ще: Українка порахувала, що робота мами вартує в місяць 47 тисяч гривень
Народні прикмети
День іменин Наталії 8 вересня - це день початку збирання вівса у багатьох регіонах. Тому її ще називають Наталею-овсяницею.
У цей день існує звичай варити кисіль з вівса й пекти з нього млинці.
А взагалі, це самий розпал робіт зі збирання врожаю.
Крім того, вересень традиційно вважався періодом весіль, тому багато молодят обирають для свого одруження саме день Наталії.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами