До першої двадцятки увійшов й обранець з Чернівецької області. На його рахунку 14 % корупційних законопроєктів. Про це пише ІА АСС з посиланням на Інститут законодавчих ідей.
Читайте також: Депутати Буковини просять уряд проіндексувати пенсії правоохоронцям
Рейтинг нардепів України сформували на основі незалежної громадської антикорупційної експертизи законопроєктів, що увійшли до порядку денного Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики.
Основним критерієм рейтингу є кількість корупційних законопроєктів. Однак, зважаючи на те, що фракції чи групи мають різну кількість представників у парламенті, а відповідно, продукують різну кількість законопроєктів, Інститут законодавчих ідей вказує також якісний показник – відсоток корупційних законопроєктів депутата, від загальної кількості поданих ним законопроєктів, йдеться у роз’ясненні.
Відтак, перше місце у цьому списку посів Данило Гетманцев (фракція політичної партії «Слуга народу»). Народний депутат загалом подав 144 законопроєкти, з яких 30 – корупційних (21 %).
Останню ж позицію у рейтингу, 423-тю, посів член депутатської фракції політичної партії «Опозиційна платформа – за життя» Ренат Кузьмін. За 2 роки у парламенті депутат не подав жодного законопроєкту.
У першу двадцятку народних обранців увійшов депутат від Чернівецької області – Георгій Мазурашу (фракція політичної партії «Слуга народу»). На його рахунку 99 поданих законопроєктів, з них – 14 з корупційними ризиками (14 %). З такими цифрами буковинець - на 19-му місці рейтингу.
Наступною серед буковинських представників у Верховній Раді йде Олена Лис (фракція політичної партії «Слуга народу»). Вона у рейтингу – 91-ша. Депутатка за 2 роки у парламенті подала всього 58 законопроєктів. 8 документів (14 %) аналітики визначили, як корупційні.
На 234-тій позиції з 4 корупційними законопроєктами з 23 поданих розташувався буковинець Максим Заремський (фракція політичної партії «Слуга народу»).
Ще один обранець від Чернівецької області посів 325 місце. Член фракції політичної партії «Слуга народу», буковинець Валерій Божик подав до Ради 19 законопроєктів, 2 з яких, за висновками Інституту законодавчих ідей, містять корупційні ризики.
Наші новини є у Facebook
Загалом з вересня 2019 року по червень 2021 року аналітики дослідили 2 278 законопроєктів, з них 257 – містять корупційні ризики.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами