У змаганнях взяли участь 67 команд, які представляли Західний регіон нашої держави.
Як повідомив «ЧернівціСпорт» буковинський тренер Геннадій Водовоз, у категорії U-18 відзначилися чернівецькі команди. Друга сходинка дісталася колективу «Меблевий салон – ЧОДЮСШ» (Альберт Білоусов, Ростислав Писанчин, Микита Цуркан, Олег Побережник), а третє - «240 КГ-ЧОДЮСШ» (Олександр Радомський, Артем Семака, Юрій Мазурашу, Ілля Камбур). Перше місце посіла команда «Grizzlies» (Калуш, Івано-Франківська область).
Читайте також: 6 перших місць на чемпіонаті України з боксу вибороли буковинські спортсмени
У конкурсі снайперів друге місце посів буковинець Микита Цуркан.
Тепер буковинські команди гратимуть у фіналі, який відбудеться у Києві.
![Буковинські баскетболісти відзначилися на Winter Basket Battle 3×3 Буковинські баскетболісти відзначилися на Winter Basket Battle 3×3](http://media.acc.cv.ua/news/article/2018/02/01/2161/basketbol.g.jpg)
![Буковинські баскетболісти відзначилися на Winter Basket Battle 3×3 Буковинські баскетболісти відзначилися на Winter Basket Battle 3×3](http://media.acc.cv.ua/news/article/2018/02/01/2161/basketbol2.g.jpg)
![Буковинські баскетболісти відзначилися на Winter Basket Battle 3×3 Буковинські баскетболісти відзначилися на Winter Basket Battle 3×3](http://media.acc.cv.ua/news/article/2018/02/01/2161/basketbol23.g.jpg)
![Буковинські баскетболісти відзначилися на Winter Basket Battle 3×3 Буковинські баскетболісти відзначилися на Winter Basket Battle 3×3](http://media.acc.cv.ua/news/article/2018/02/01/2161/basketbol234.g.jpg)
Фото: сайт "ЧернівціСпорт"