Відзнаки отримали представники буковинського боксу. Президент Чернівецької обласної федерації боксу Володимир Загурський отримав відзнаку «За високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток обласної ФБ».
Ще одного буковинця – старшого тренера молодіжної збірної України Олега Малованюка нагороджено відзнакою «За підготовку молодіжної збірної України, активну участь у розвитку українського боксу та виховання юних спортсменів».
Читайте ще: "Золото" і "бронза" на Чемпіонаті України у чернівецьких боксерів
![Буковинські спортсмени отримали відзнаку Федерації боксу України Буковинські спортсмени отримали відзнаку Федерації боксу України](http://media.acc.cv.ua/news/article/2017/11/27/4120/799_683.g.jpg)
![Буковинські спортсмени отримали відзнаку Федерації боксу України Буковинські спортсмени отримали відзнаку Федерації боксу України](http://media.acc.cv.ua/news/article/2017/11/27/4120/11988284_961954043862361_8116133075083007862_n.g.jpg)