Будиночки оснащені всім необхідним: є холодильники, панелі для приготування їжі, пральні машини й так далі. Про це повідомляє заступник Чернівецького міського голови Василь Зазуляк, пише Медіа агентство АСС.
Блоки вже почали встановлювати на території модульного містечка. Завдяки цьому тут з’являться 18 спальних місць, три санвузли, три кімнати для надання та отримання меддопомоги.
Нагадаємо, в рамках угоди Чехія передасть Чернівцям шість модульних будинків. Людей заселятимуть у доступні будиночки, дотримуючись черги.
Медіа агентство АСС є в Instagram
Раніше у Чернівцях почали зводити модульне містечко для переселенців за підтримки німецьких партнерів GIZ.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами