Фото: Наталія Томаш
Оновлений громадський простір, що розташований у провулку Готельному у Чернівцях, вже активно почали «освоювати» чернівчани. Про це розповіла місцева мешканка Наталія Томаш на сторінках соцмережі Фейсбук, пише Медіа агентство АСС.
Дивіться нас на YouTube
У дописі жінки, який вона опублікувала у групі «СтопХам Буковина», йдеться про розпиття алкогольних напоїв на оновленій локації групою невідомих осіб. Авторка допису додала й декілька фото та поскаржилась на такі дії чернівчан. Пост Наталії Томаш набрав вже близько 20 поширень та понад півтори сотні коментарів.
«Всі повинні бути відповідальними. І разом повинні слідкувати за дотриманням порядку. Можливо, тоді щось і зміниться у нашому місті», - зазначила у коментарях авторка посту.
У пресслужбі Управління патрульної поліції Медіа агентству АСС повідомили, що за час вихідних патрульні не отримували жодного звернення щодо провулка Готельного.
Додамо, відповідно до ч. 1 ст. 178 КУпАП розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п`яному вигляді тягне за собою накладення штрафу від одного до п`яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами