Інженерна думка вітчизняних конструкторів допомагає чернівецьким підприємцям підготуватись до опалювального сезону. Кілька років тому у Чернівцях почали конструювати дровокіл, нині агрегат з успіхом розходиться по підприємствах області та країни, адже значно дешевший і надійніший, ніж закордонні аналоги.
На чернівецькому меблевому підприємстві «Імпульс» від використання газу для обігріву відмовились ще три роки тому. Твердопаливним котлом українського виробництва тут – повністю задоволені.
Ігор Міняйло, голова правління Акціонерного товариства: Работаем полностью на твердотополивных котлах, и, я думаю, в три раза сэкономили на отоплении наших помещений.
Та переколоти сокирою цілі купи дров щороку - завдання непросте.
Не витримав цього німецький дровокіл, коли він зламався, на допомогу прийшли чернівецькі конструктори. Вони змайстрували потужну та ощадну у використанні електроенергії дроворубку.
Пан Василь, який на ній працює тепер – не натішиться. Конструктори ж запевнюють: агрегат подужає будь-яку колоду.
Василь Гуменний, працівник меблевого підприємства: А зараз , звичайно, техніка своє бере і рукам, звісно, легше.
Володимир Марченко, приватний підприємець: В діаметрі бревно можна класти практично будь-яке, які колоти – можна обирати самим.
Розповідають: працювали над чернівецькою дроворубкою три роки – створювали агрегат із запчастин від тракторів , усі деталі – вітчизняні. Тому й вартує він значно дешевше від закордонних аналогів.
Ігор Міняйло, голова правління Акціонерного товариства: Хорошая мощность, наш украинский производитель, мы имеем сервис, не боимся, что он поломается, ну и уверенно заходим в зиму.
Тепер дрова на підприємстві колють учетверо швидше. Чернівецька дроворубка розійшлась й іншими підприємствами Чернівців та по Україні. А чернівецькі конструктори далі мізкують, як створити пристрій, що б перетворював сіно на брикети для опалення приміщень.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами