Про відповідальність, яка передбачена за перетин кордону за системою «Шлях» без повернення в Україну та ситуацію з цим на Буковині Медіа агентству АСС розповів перший заступник начальника чернівецького прикордонного загону Богдан Гуменюк.
Нагадаємо, дозвіл щодо перетину кордону приймають виключно щодо водіїв, які здійснюють перевезення для потреб Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також медичних вантажів та гуманітарної допомоги.
«Деякі громадяни намагаються покинути територію держави за системою «Шлях». Станом на сьогодні, 3 липня, таких вже 230 осіб. Вони не підтвердили мету перетину або мали неправдиві дані в системі, їх ми не випустили», - розповів Богдан Гуменюк.
Новини Медіа агентства АСС є у Viber
Загалом сказати, скільки людей виїхало і не повернулось зараз не можливо, проте їх кількість відстежується. Така інформація збирається кожного місяця і направляється на всі військові адміністрації країни.
«Зараз законодавством не передбачена відповідальність за те, що людина перетнула кордон і не повернулась. Тому, якщо особа не вертається у терміни, в майбутньому вона цього дозволу просто вже ніяк не отримає. Якщо ми говоримо про ліцензіатів – фірми, які здійснюють перевезення вантажів, в майбутньому вони також можуть втратити ліцензію», - підсумував перший заступник начальника чернівецького прикордонного загону Богдан Гуменюк.
Вам буде цікаво: Понад 4 тисячі разів буковинці отримували дозвіл на виїзд за кордон за системою «Шлях»
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами