Ситуація в енергосистемі України залишається повністю контрольованою, навіть зважаючи на чималі руйнування енергооб’єктів та загрозу постійних обстрілів. Енергетики цілодобово працюють, щоб відновлювати пошкоджені об’єкти для забезпечення живлення споживачів та підвищення його надійності. Про це повідомила пресслужба АТ «Чернівціобленерго», пише Медіа агентство АСС.
«Знову звертаємо увагу, що Обленерго не вирішує чи відключати мешканців краю, сьогодні чи завтра застосувати відключення, о котрій годині це зробити чи тому, що хтось попросив. І навіть перевірки, які державний регулятор періодично проводить в усіх регіонах країни, також не впливають на погодинні відключення», - зауважують у компанії.
Там додали, що в останні кілька днів відсутні погодинні відключення електроенергії у багатьох областях завдяки нетипово теплій погоді та зменшенню обсягів споживання в усіх регіонах. Усі обленерго країни працюють за розпорядженням регіональних диспетчерів НЕК Укренерго, які щогодини надають команду дій на місця відповідно до оперативної ситуації в енергосистемі.
Попередньо на сьогодні, 3 січня, Буковина (як і більшість регіонів країни) працює без обмежень електроенергії до 14:00.
Медіа агентство АСС є в Instagram
Від 14:00 до 23:00 діятимуть графіки відключень.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами