У Чернівецькій області перевірять 4 АЗС, які мають ознаки нелегальності. Для цього в Чернівецькій ОВА сформували міжвідомчу регіональну робочу групу з протидії нелегальному обігу і роздрібної торгівлі пальним. Про це інформує пресслужба ОВА, пише Медіа агентство АСС.
Фахівці, зокрема, перевірятимуть об’єкти роздрібної торгівлі пальним за такими пунктами:
- наявності ліцензій на роздрібну торгівлю пальним на місце торгівлі;
- реєстрації РРО (реєстраторів розрахункових операцій), акцизного складу, рівнемірів та витратомірів – лічильників в Державній податковій службі України;
- оформлення найманих працівників;
- наявності актів готовності об’єкта до експлуатації встановленої форми, засвідчується відповідність закінченого будівництвом об’єкта проєктній документації та підтверджує його готовність до експлуатації, виданого органами Державної архітектурно-будівельної інспекції України;
- наявності Дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки тощо.
Дізнавайтесь інші новини Буковини
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами